حفاظ سر نیزه ای آبشاری

حفاظ آبشاری

حفاظ آبشاری یا حفاظ طرح آبشار: اگر قرار بر این باشد که هر چیزی پیرِ کاری داشته باشد، حفاظ سر نیزه ای و یا حفاظ آبشار پیر حفاظ های دیواری هستند. این نوع نرده ها که از قدیمی ترین نوع نرده های دیوار می باشند، سال های آزگارند که مهمان دیوار های خانه ها و انبار های بازرگانان اند. به دلیل مزایای بی شماری که دارد،‌ هنوز هم طرفداران پر و پاقرص خود را دارد به طوری که امکان ندارد در هر کوی و برزنی که پا می گذاریم، نمونه ای از این حفاظ ها را ندیده باشیم. از حفاظ آبشاری می توان برای تمام ساختمان ها،‌چه مسکونی، چه اداری و حتی برای حفاظ پنجره ها و بالکن ها استفاده نمود. حفاظ آبشاری دارای شاخ های نوک تیزی است که از راست و چپ و بالا دور تا دور دیوار را احاطه کرده و مانع عبور هر جاندار غیر مجازی به داخل می شود.

نوع رنگ به کار رفته در این حفاظ کوره ای الکترو استاتیک است که ماندگاری بالایی داشته و خردگی و زدگی روی آن ایجاد نخواهد شد. تراکم آن در هر شاخه ۱۱ تا ۱۴ ردیف اصلی است و طول هر شاخه دو متر می باشد. و همان طور که کمی قبل تر ذکرش رفت، آبشار هلال شکل این حفاظ می تواند در دو طرف راست و چپ باشد. برای مقاومت هر چه بیشتر جوشکاری آن را دو طرفه انجام می دهیم.

سایز میلگرد در آن تقریباً ۹۰% میلگر ۱۰ و ده در صد آن میلگرد ۸ است. به دلیل نرده های هلال شکلی که در دو طرف حفاظ سرنیزه ای ساخته شده، و به آن شکلی از طرح یک آبشار را داده، به آن حفاظ آبشاری می گویند. تراکم حفاظ آبشاری بالا است و دارای عایق ضد زنگ زدگی است. بنابراین می توانید با خیالی راحت در فصول تابستان و زمستان و یا در فواصلی که رطوبت دارند نیز از آن بهره ببرید.

برای ساخت این حفاظ محبوب از میله های گرد نوک تیزی استفاده شده که مانع ورود افراد می شوند.این حفاظ را می توان در ارتفاع های بلند ساخت و دیوار های کوتاه را با آن به زینت امنیت آراست. البته اگر دیوار کوتاهی دارید و می خواهید از حفاظ مدرن تری استفاده کنید، می توانید حفاظ مدرن را که ترکیبی از این حفاظ و حفاظ شاخ گوزنی است، سفارش دهید. پر واضح است که آن نرده حفاظ از ضریب امنیت فوق العاده ای برخوردار است.

حفاظ آبشاری سومین حفاظ ارزان قیمت بعد از حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *