حفاظ شیک آکاردئونی

درب آکاردئونی شیک و مدرن امنیت ساختمان را تضمین می کند.

درب آکاردئونی شیک و مدرن مطمئن ترین راه برای برقراری امنیت پشت درب ساختمان است.  حفاظ کشویی آپارتمانی یا درب آکاردئونی را برای ساختمان خود نصب کنید و از امنیت آن لذت ببرید.

حفاظ کشویی آپارتمان  در پشت درب خانه های مسکونی و یا دفاتر تجاری، مغازه ها، پارکینگ و …. کاربرد دارد. این حفاظ امروزه به رکن اصلی امنیت ساختمان تبدیل شده است.

قیمت نرده درب آکاردئونیمطمئن ترین راه برای برقراری امنیت این است که در نرده  آکاردئونی دو جداره با پرچ های مخفی که تراکم بالایی دارد استفاده شود تا میزان حفاظت تا حد بسیار زیادی بالا رود. پرچ های مخفی سبب می شود تا کسی نتواند اجزای حفاظ آکاردئونی ساختمان را برش بزند و یا خم کند و همچنین جدا نماید.

تعداد گل های موجود در بدنه حفاظ آکاردئونی هر چقدر بیشتر باشد فضای خالی کمتر است و از این رو هیچ جایی برای برش و خم کردن باقی نمی ماند برای مثال تعداد گل های موجود در حفاظ آکاردئونی ۵ گل یا ۵ لوزی از همه بیشتر است و امنیت بیشتری دارد.

درب آکاردئونی شیک و مدرن امنیت، زیبایی و استحکام بالایی دارد.

قیمت  نرده کشویی ریلی

درب آکاردئونی با قیمت مناسب همان چیزی است که مشتریان به دنبال آن هستند. نرده حفاظ آهنی به صورت کشویی و ریلی می باشد و این حفاظ ها با الهام از ساز آکاردئون ساخته شده اند. قیمت این حفاظ ها براساس نرخ مصوب اتحادیه در شرکت حفاظ صانعان تعیین می شود. همچنین لایه های مخفی، تعداد گل، مدل، متراژ و متریال از دیگر عوامل مهم در قیمت نرده آکاردئونی است.

حفاظ آکاردئونینتیجه گیری از خرید درب آکاردئونی شیک و مدرن

در زیر برخی از مزیت های خرید نرده حفاظ ریلی آکاردئونی را شرح می دهیم:

  1. کم جا بودن به دلیل ریلی بودن درب آکاردئونی
  2. قیمت مناسب
  3. برقراری امنیت
  4. طرح های شیک و مدرن
  5. قابلیت تعویض آسان
  6. استفاده آسان
  7. تنوع مدل ورنگ

درب آکاردئونی شیک و مدرن  را در هر جایی می توان استفاده کرد و از این رو می توانید از این سازه با خیال راحت استفاده کنید.

برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۷۱۶۴۶۰ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *