درب ویلایی فرفورژه – کلاسیک و مدرن

زیبایی درب ویلایی را به رخ همگان بکشید.

از ان جایی که اولین نقطه کانونی که فرد هنگام مواجه شدن با ساختمان با ان رو به رو می شود، درب حیاط است. بنابراین انتخاب درب ویلایی شیک و به روز که زیبایی خاص و منحصر به فردی داشته باشید بسیار اهمیت دارد. انواع درب حیاط مدرن در طرح های فانتزی یا طرح چوب و برش لیزری و همچنین طرح پر طرفدار فرفورژه وجود دارد. با توجه به سلیقه خود یکی از این دربهای شیک و به روز را برای خود انتخاب کنید .

درب حیاط تاثیر زیادی در نمای خانه دارد. امروزه شما می توانید هر طرحی را که دوست داشته باشید روی درب خانه پیاده سازی کنید. زیرا برش لیزری به شما این امکان را می دهد. همچنین درب ویلایی طرح چوب لاکچری ترین دربی است که می توانید ببینید.

درب ویلایی فرفورژه – کلاسیک و مدرن

اگر به دنبال یکی از بهترین درب حیاط برای ساختمان خود هستید می توانید درب حیاط مدرن و جدید حفاظ صانعان را برای خود انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که درب ویلایی با قیمت مناسب و کیفیت عالی و همچنین طراحی بی نظیر سبب می شود تا نمای خانه شما شیک و زیبا جلوه کند. یکی از نکات مهم در خرید درب ویلایی با قیمت مناسب این است که شما هزینه زیادی برای درب خانه انجام نمی دهید.

قیمت درب حیاط طرح چوب- فرفورژه – استیل و….

در حفاظ صانعان که نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع درب حیاط مدرن دارد. می توانید بهترین قیمت و کیفیت را تجربه کنید. در نظر داشته باشید که این درب ویلایی شیک نیازمند این است که قیمت مناسب و رنگ های با کیفیت و همچینن جوشکاری بسیار ظریفی داشته باشید. این ویژگی ها در درب حیاط ساخته شده در ایران سازه موجود است. این شرکت قیمت را برااساس نرخ اتحادیه تعیین کرده و از این رو دیگر نگران هزینه های سربه فلک کشیده نباشید.

درب-ویلایی
درب-ویلایی

نتیجه گیری از خرید درب حیاط

درب ویلایی نمای خانه شما را منحصر به فرد کرده و با ایمنی که دارد مانع از ورود راحت سارقین به منزل می شود. همچنین سبب می شود تا باغ یا ویلا و آپارتمان شما بیش از پیش زیبا جلوه کند. برای مشاوره و بازدید رایگان و همچنین اطلاع از قیمت انواع درب حیاط مدرن در تهران با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۷۱۶۴۶۰ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *