خرید درب ویلایی مدرن

درب ویلایی با قیمت مناسب و طراحی عالی

اگر به دنبال خرید درب ویلایی هستید که هم زیبایی بسیار خاصی داشته باشد و هم از استحکام و کیفیت بالایی برخوردار باشد بهتر است محصولات شرکت حفاظ صانعان را مشاهده کنید.

درب ویلایی که در شرکت حفاظ صانعان تولید می شود از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و برای ساخت آن از جوشکاری کربن دی اکسید و برای رنگ آمیزی آن از رنگهای کوره ای الکترواستاتیک درجه یک استفاده میشود.

درب ویلایی در طرح ها و مدل های بسیار متنوعی در شرکت حفاظ صانعان تولید می شود مشتریان می توانند بر اساس نمای خارجی و سلیقه خود یکی از انواع متنوع درب ویلایی را برای ساختمان  ویلایی یا آپارتمان خود انتخاب کند.

درب ویلایی فرفورژه – کلاسیک و مدرندرب ویلایی ساده و فرفورژه شیک

درب حیاط یا درب فلزی از مهمترین اجزا و عناصر معماری خارجی ساختمان است. درب حیاط مانند درب ساده آهنی یا درب فرفورژه و درب الیزه تاثیر زیادی در زیبایی نمای خانه دارد.

علاوه بر زیبایی، امنیت خانه نیز با درب حیاط تامین می شود. قابلیت رنگ پذیری و رنگ های مانند طلایی، سفید، مشکی و … بر زیبا سازی ظاهر ساختمان کمک زیادی می کنند.

 

زیبایی ویلا و ساختمان شما با درب ویلایی فلزی

درب ویلا در کناز زیبایی و فضای که ایجاد می کند، بسیار حائز اهمیت است. مدل و طرح درب ویلا نقش مهمی در زیبایی ویلا دارد. درب فلزی را می توان در مدل ها و طرح های مختلفی سفارش داد.

طرح درب چوبی، درب استیل، درب آآهنی و درب های قابل استفاده برای باغ و ویلا همگی از انواع مختلف هستند که شما می توانید برای آپارتمان، ویلا یا ساختمان تجاری خود استفاده کنید.

درب ویلایی فرفورژه – کلاسیک و مدرن

قیمت درب ویلایی شیک و مدرن

درب فلزی را می توان ایمن ترین درب ساختمان، پارکینگ و ویلا به شمار آورد. درب های ویلایی با آهن با کیفیت در شرکت حفاظ صانعان تولید می شوند. آهن های مرغوب با کیفیت عالی و قیمت مناسب همان چیزی است که مشتریان به دنبال آن هستند.

درب ویلایی که در شرکت حفاظ صانعان تولید می شود از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه می باشد دلیل این امر این است که شرکت حفاظ صانعان قیمت ها را بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین کرده بنابراین خبری از گرانفروشی نیست و شما می توانید با هر بودجه ای که دارید و با قیمت مناسب درب ویلای مورد نظر خود را تهیه نمایید.

درب ویلایی فرفورژه – کلاسیک و مدرن خرید اینترنتی درب ویلایی در شرکت حفاظ صانعان

با توجه به اینکه درب ویلایی که در شرکت حفاظ صانعان تولید می شود از نظر کیفیت نسبت به سایر شرکت ها بسیار عالی می باشد و همچنین از نظر قیمت مقرون به صرفه است بنابراین شما می توانید با خرید از این شرکت با یک تیر دو نشان بزنید یعنی هم زیبایی و کیفیت و قیمت مناسب را به صورت هوشمندانه از آن خود کنید.

برای تماس با کارشناس فروش ما می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۷۱۶۴۶۰ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *