خرید درب ویلایی مدرن

درب حیاط اولین نقطه کانونی که نمای ساختمان را جلوه می دهد.

درب حیاط مدرن یا درب حیاط آهنی ساده کدام را می پسندید؟ پاسخ هر چه باشد در آراد حفاظ آماده داریم! تولید کننده انواع درب ویلایی و درب باغ و همچنین درب پارکینگ و درب ساده آهنی و یا مدرن امروزی می باشیم و مفتخریم که با نیم قرن تلاش و تجربه توانسته ایم جایگاه قابل قبولی بین مشتریان داشته باشیم.

 ایمنی ساختمان شما را با درب ویلایی تضمین می کنیم.

درب ویلایی ساختمان تاثیر چشم گیری روی نمای خانه دارد. از این رو می توانید درب حیاط را به گونه ای انتخاب کنید، که ساختمان شما شیک و زیبا جلوه کند و هر نگاهی را به خود مشغول کند. انواع درب حیاط مدرن سه لنگه یا تک لنگه در آراد حفاظ با کیفیت مقبولی تولید می شود.

درب-ویلایی
درب-ویلایی

 

درب ویلایی یا درب حیاط ساده در رنگ های جذاب و متنوع با سلیقه مشتری ساخته می شود. انواع نمونه کار و کاتالوگ تصاویر درب حیاط را از آراد حفاظ بخواهید.

درب حیاط ساختمان شما نشان گر سلیقه شما است. سلیقه خود را با خرید درب حیاط ساده یا درب حیاط مدرن و یا درب حیاط کلاسیک و یا طرح های شگفت انگیز به رخ دیگران بکشید.

درب-ویلایی

قیمت درب ویلایی ساختمان

با توجه به اینکه باید در هنگام خرید انواع درب حیاط علاوه بر اینکه به قیمت توجه می کنید، به کیفیت و استحکام آن نیز توجه کنید. بنابراین در این صورت است که خریدی هوشمندانه داشته اید. آراد حفاظ قیمت درب حیاط را با توجه به نرخ نهادهای نظارتی تعیین می کند و هزینه ها متناسب است. همچنین کیفیت ساخت و استحکام درب ویلایی یا حیاط ساخته شده را نیز تضمین می کند.

برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تماس ۰۹۱۲۷۷۱۶۴۶۰ تماس حاصل کنید تا هم از مشاوره و بازدید رایگان بهره مند شوید و هم اینکه اطلاعات کامل در مورد قیمت درب ویلایی را از کارشناس فروش آراد حفاظ بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *