نرده پله

نرده پله

نرده پله

نرده پله هایی که قرار است در محیط شما نصب شوند، باید با سایر بخش های ساختمان از نظر زیبایی و ایمنی تناسب داشته باشند. ما برای ساخت نرده پلکان و یا بالکن، متریال مستحکم و زیبایی را فراهم می کنیم که علاوه بر  توانایی مانور بر روی زیبا سازی و استایل پذیری، از قدرت خوبی نیز برخوردار باشد. این متریال شامل فلز مرغوبی است که در ساخت نرده به کار می رود.

جنس این نرده ها از فولاد آلیاژی یا استیل است که می تواند به گل نرده های چدنی یا آلومینیومی زینت بیابد.

ضمانت قیمت

حفاظ صانعان حمل و نصب نرده پله یا بالکن را به عهده دارد و از این رهگذر هزینه ها می تواند مقرون به صرفه تر محاسبه شود. مسلماً این نرده ها وزن بالایی دارند، بنابراین ما به نظمی دقیق و ظریف نیاز داریم تا آن ها را حمل و نصب کنیم. با این حال در حفاظ صانعان با مناسب ترین قیمت، بهترین نرده راه پله را خواهید داشت. به طوری که راه پله های شما به جاده ی سلطنتی خانه تان تبدیل خواهد شد.

تمام قسمت های نرده راه پله توسط تیمی حرفه ای از اعضای حفاظ صانعان ساخته می شود. از قاب فلزی آن گرفته تا نقش و نگاری که به سلیقه مشتری روی آن زده می شود.

تجربه بالا

ما سال هاست که در زمینه شغلی خود سابقه داشته و مشتریان بسیاری را ساپورت نموده ایم. ما از ابتدا تا انتها اقلام مناسب و باکیفیت را بر می گزینیم، و مطمئن می شویم  که اقلام به موقع ارسال شده و مشتری از نتیجه کار راضی بوده است. گواه این ادعا نظرات مشتریانی است که در صفحه نظرات مشتریان خواهید خواند.

 

با مشاوران ما در حفاظ صانعان تماس گرفته و مشاوره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *