درب آکاردئونی

ایمنی خانه با نرده آهنی یا درب کشویی آکارئونی

طرح های متنوع درب آکاردئونی کشویی سبب شده است تا مشتریان بین طرح های بی نظیری که وجود دارد سردرگم شوند! طرح درب آکاردئونی سه لوزی دو خم یا سه لوزی چهار خم یا طرح شکلات پیچی و یا تمام گل از انواع طرح درب آکاردئونی است.

زیبایی و طرح بی نظیر حفاظ آکاردئونی ساختمان در دستان حفاظ صانعان است. انواع درب های آکاردئونی با پرچ مخفی سبب افزایش امنیت منازل می شود.

حفاظ آکاردئونی در رنگ و طرح های مختلف در حفاظ صانعان موجود است. امنیت را به دم در برسانید.

عبور از حفاظ کشویی آکاردئونی کار آسانی نمی باشد! بنابراین با تهیه نرده درب کشویی یا ریلی آکاردئونی خانه خود را در برابر سارقین ایمن کنید.

قیمت درب آکاردئونی
قیمت درب آکاردئونی

 

قیمت حفاظ آکاردئونی سه لوزی یا تمام گل

در حفاظ صانعان قیمت نرده آکاردئونی برای درب منزل بسیار مناسب بوده زیرا بر مبنای نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی قیمت درب آکاردئونی تهیه می شود.

درب آکاردئونی از جمله باکیفیت ترین، امن ترین و پرفروش ترین محصولاتی است که برای ارتقای امنیت استفاده می شود. توجه داشته باشید که در حفاظ صانعان این درب در رنگ های مختلفی تولید می شود که با توجه به نمای ساختمان می توان رنگ مورد نظر را سفارش داد.

 

حفاظ آکاردئونی جدید
حفاظ آکاردئونی جدید

 

انواع درب آکاردئونی در حفاظ صانعان

کیفیت و قیمت و زیبایی حفاظ ریلی آکاردئونی یا درب ضد سرقت کشویی در حفاظ صانعان بی نظیر است. زیرا این شرکت با سابقه ای درخشان در تولید انواع درب آکاردئونی در طرح های خاص و ایمن توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند.

  • استفاده از رنگ های کوره ای و الکترواستاتیک برای رنگ آمیزی درب آکاردئونی سبب شده است تا این درب ضد سرقت کشویی جلو آپارتمان همیشه براقیت خود را حفظ کند.
  • مشاوره و بازدید رایگان و همچنین پذیرش و ارسال سفارش به سراسر کشور از مزایای بهره مندی از خدمات حفاظ صانعان می باشد.
  • انواع نمونه های موفق در اجرا و پیاده سازی درب آکاردئونی در سراسر کشور از افتخارات این شرکت است.

برای تماس با کارشناس فروش کافیست با شماره تماس ۰۹۱۲۷۷۱۶۴۶۰ تماس حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *