خرید درب کشویی آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی با قیمت مناسب در حفاظ صانعان

 

خرید حفاظ درب معمولی و ضد سرقت در شرکت حفاظ صانعان با قیمت عالی و مناسب – خرید نرده حفاظ آکاردئونی

اگر به دنبال نرده حفاظ آکاردئونی هستید که امنیت ساختمان شما را افزایش دهد، نیاز است تا از بهترین مدل های آن استفاده کنید. نرده حفاظ آکاردئونی در طرح ها و مدل های مختلفی در شرکت حفاظ صانعان تولید می شود که شما براساس سلیقه و میزان امنیت مورد نیاز می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. امروزه حفاظ درب آپارتمان در جلوی درب واحدهای زیادی استفاده می شود. با بهره گیری از درب آکاردئونی می توانید امنیت محل موردنظرتان را افزایش دهید. حفاظ آکاردئونی یا درب کشویی ورودی خانه حفاظی متحرکی است که برای پشت درب ویلایی یا آپارتمان نصب می شود.

حفاظ آکاردئونی با مدل های بسیار متنوعی که دارد می تواند برای هر ساختمانی مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از محافظ ضد دیلم آپارتمانی و نصب درب آکاردئونی روی تمامی مدل های درب های ساده و ضد سرقت بسیار لازم و ضروری است.

حفاظ آکاردئونی مدرن
حفاظ آکاردئونی مدرن

قیمت حفاظ آکاردئونی جدید

با نصب حفاظ آکاردئونی شما مشت محکمی بر دهان سارقین می زنید. درب آکاردئونی مانند یک سرمایه گذاری بلند مدت است که از امنیت ساختمان شما محافظت می کند. با توجه به اینکه در شرکت حفاظ صانعان قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود، از این رو می توانید با خیال راحت از این شرکت خرید کنید. قیمت حفاظ آکاردئونی یا درب کشویی ریلی براساس ابعاد، مدل، تعداد پرچ ها و …. تعیین می شود.

 

خرید درب کشویی آکاردئونی
خرید درب کشویی آکاردئونی

خرید اینترنتی حفاظ درب ساختمان

ویژگی های تاشو بودن و قیمت مناسب درب آکاردئونی سبب شده است تا این درب ها بسیار ایمن باشند و فضای کمی را اشغال کنند. اگر مشکل فضا دارید، درب آکاردئونی می تواند بهترین انتخاب باشد. حفاظ درب عمدتا به عنوان یک محافظ درب ضدسرقت استفاده می شود، همچنین برای جلوگیری ازهدررفت فضا و ایجاد مزاحمت درمکان هایی مانند درب وودی پاساژها و …. استفاده می شود.

برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۷۱۶۴۶۰ تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *