حفاظ پنجره ساختمان امنیت را از پنجره به خانه دعوت می کند.

خانه شما اگر امنیت نداشته باشد پس می توان گفت آسایش نیز از آنجا رخت می بنند. خانه را باید با محصولات ایمنی مانند نرده حفاظ پنجره و یا حفاظ روی دیوار مانند نرده شاخ گوزنی ، یا نرده حفاظ لیلیوم و نیزار، سرنیزه یا بوته ای و .. ایمن کرد. حفاظ روی پنجره نیز سبب شده تا هم سارقان ناامید شوند و هم اینکه مانع از سقوط می شود.

حفاظ پنجره متحرک و نرده برای تراس همگی در ایران سازه تولید می شود. محافظ پنجره شیک و جدید آهنی یا استیل و همچنین طرح فرفورژه همگی در حفاظ صانعان ساخت و عرضه می شود.

حفاظ پنجره جدید
حفاظ پنجره جدید

قیمت حفاظ پنجره ساختمان در حفاظ صانعان

در حفاظ صانعان قیمت نرده یا حفاظ پنجره ریلی یا کشویی و همچنین حفاظ پنجره از داخل و.. براساس نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای مربوطه تعیین می شود. از این رو دیگر نگران هزینه های سربه فلک کشیده در شرکت های دیگر نباشید. زیرا در حفاظ صانعان قیمت براساس نرخ تعیین می شود.

حفاظ پنجره که در حفاظ صانعان تولید می شود از مواد بسیار محکم ساخته شده است. بنابراین می توانید با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی از این شرکت خرید کنید. فاصله بین نرده ها در حفاظ پنجره از دیگر ویژگی های است که باید در انتخاب نرده حفاظ پنجره دقت کنید. قیمت نرده حفاظ پنجره در این شرکت براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود که از این رو شما می توانید بدون دغدغه از قیمت های گزاف سایر شرکت ها از این شرکت معتبر اقدام به خرید کنید.

 

حفاظ پنجره قیمت
حفاظ پنجره قیمتحفاظ

کیفیت نرده پنجره برای پنجره های ساده و پنجره دوجداره

حفاظ آهنی برای پنجره دوجداره یا پنجره معمولی در ویلا یا ساختمان و … در ایران سازه با کیفیت بالا و متریال مرغوب تهیه می شود. زیرا شعار حفاظ صانعان کیفیت بالا قیمت مناسب و رضایت مشتری و در نتیجه فروش بیشتر است. از این رو رنگ های کوره ای و رنگ های الکترواستاتیک و همچنین جوشکاری با co2 از مواردی بوده که در ساخت محافظ آهنی پنجره مورد استفاده قرار می گیرد.

 

برای تماس با نمایندگی فروش کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۷۱۶۴۶۰ تماس بگیرید.

محافظ آهنی ساختمان برای پنجره هم می تواند طرح های مدرن و کلاسیک و هم طرح های ساده داشته باشد. از این رو شما باید به سبک سلیقه خود و نمای ساختمان یکی از نرده پنجره ساختمان را انتخاب کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *