قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی در تهران

نرده حفاظ شاخ گوزنی الهامی از جنس طبیعت برای ایمنی ساختمان شما

نرده حفاظ شاخ گوزنی با قیمت عالی و طراحی بسیار مدرن در اختیار شما قرار می گیرد. نرده حفاظ مدرن با قیمت ارزان در تهران- کرج  و اقصی نقاط ایران – کافیست با یک تماس از محصولات صنایع فلزی حفاظ صانعان بهره مند شوید.

حفاظ دیوار شاخ گوزنی
قیمت نرده شاخ گوزنی

نرده حفاظ آهنی شاخ گوزنی با طراحی عالی

نرده شاخ گوزنی از تعداد میلگرد با کیفیت در شرکت حفاظ صانعان ساخته می شود. میلگردها محکم و نوک تیز هستند. در نظر داشته باشید که این نوع حفاظ از بهترین ها و قدیمی ترین حفاظ های مدرن است که بالاترین سطح ایمنی را به همراه دارد و با میلگردهای محکمی که دارد مانع از عبور سارقین فرصت طلب می شود.

نرده حفاظ شاخ گوزنی ایده خود را از شاخ های ستبر و محکم گوزن الهام گرفته است که در واقع این شاخ ها به منزله وسیله دفاعی گوزن هستند. در ساخت نرده حفاظ شاخ گوزنی نیز از طراحی پرپیچ و خم شاخ های گوزن الهام گرفته شده است و هیچ جای پای برای عبور سارقین و افراد بیگانه قرار نمی دهد.

 

نرده حفاظ شاخ گوزنی به نسبت تراکم و نمره میلگردی که در ساخت آن به کار رفته است سطح ایمنی متفاوتی دارد. در نظر داشته باشید که بهترین سطح امنیت را باید براساس شرایط خانه برای مثال میزان مجاورت با دیوار همسایه و شرایط محله، ارتفاع دیوار و عرض بالای دیوار و…. تعیین کنید. اما مشورت با کارشناس فروش ما در شرکت حفاظ صانعان به شما کمک می کند تا بهترین نرده حفاظ شاخ گوزنی را برای ساختمان برای مثال ویلا یا آپارتمان و حتی ساختمان های اداری و تجاری و … انتخاب کنید.

نرده شاخ گوزنی با تراکم بالا
قیمت حفاظ آهنی شاخ گوزنی شیک و مدرن

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عوامل و فاکتورهای متعددی بستگی دارد. برای مثال تراکم نرده حفاظ های شاخ گوزنی  – نمره میلگرد- عرض شاسی- رنگ ها و تکنولوژی استفاده شده برای رنگ – نوع جوشکاری برای جوش دادن میلگردها به هم و…. بستگی دارد. در شرکت حفاظ صانعان نگران قیمت نباشید. این شرکت قیمت ها را به گونه ای در نظر می گیرد که مشتریان همیشه از خرید خود راضی باشند زیرا قیمت انواع نرده حفاظ در این شرکت براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود.

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی قیمت مناسب
تولید و اجرا انواع نرده حفاظ دیوار در سراسر تهران- کرج

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ مدرن در شرکت حفاظ صانعان

نرده شاخ گوزنی در پنل ها یا شاسی های ۲ متری و در تراکم های مختلف برای مثال ۸ الی ۱۵ تا شاخه استفاده می شود. این شاخه ها در واقع شاخه های اصلی هستند که به آن ها شاخه های فرعی اضافه می شود تا امنیت ساختمان دوچندان شود. همچنین ارتفاع نرده حفاظ شاخ گوزنی به طور معمول ۹۰ سانتی متر است که این اندازه بین ۵۰-۱۲۰ نیز متغیر است و براساس نظر مشتری تغییر می کند.

نرده حفاظ شاخ گوزنی از قدیمی ترین ها و محبوب ترین های حفاظ روی دیوار است پس به راحتی از کنار این وسیله ایمنی نگذرید. در نظر داشته باشید که سارقین در کمین هستند پس به گونه ای ان ها را از ورود به خانه خود ناامید کنید که هیچ گاه اجازه عبور و ورود به خانه شما را نداشته باشند.

برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۷۱۶۴۶۴۰ تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *