نرده حفاظ دیوار لیلیومی

نرده حفاظ دیوار لیلیومی جدید و شیک

حفاظ لیلیوم را می‌توان بی نقص ترین و کارآمدترین نوع حصارهای خانگی و تجاری به شمار آورد. شاخ گوزنی لیلیوم با نقاط قوت پرشمار و نقطه ضعف های کم تعداد، برای افزایش امنیت ساختمان شما آماده است.

نرده حفاظ دیوار لیلیومی یکی از زیباترین حفاظ های موجود است که مشتریان زیادی برای خرید ان اقدام می کنند.شکل گل لیلیومی و هر بوته آن از ۱۵ عدد گل لیلیومی با میلگرد شماره ۱۰ و شاسی پروفیل ۲۰ در ۳۰ است. البته شما می توانید این ابعاد را به سفارش خود تغییر دهید.

نرده حفاظ لیلیومی نسبت به سایر حفاظ های موجود در دیوار از استقامت و امنیت بالایی برخوردار است و زیبایی بسیار زیادی را در ساختمان شما فراهم می کند. البته قیمت حفاظ لیلیوم به دلیل سنگین وزن بودن آن نسبت به سایر حفاظ ها نیز بیشتر است.

حفاظ دیوار لیلیوم
حفاظ دیوار لیلیوم

 

در طراحی حفاظ لیلیومی از گل زیبایی لیلیومی الهام گرفته شده است و علت این نامگذاری این است در باغ گل لیلومی هیچ کس به راحتی نمی تواند نفوذ کند زیرا این گل ها به گونه ای در هم تنیده اند که اجازه نفوذ را در بین خود نمی دهند.

حفاظ لیلیومی امنیت لازم را برای ساختمان ایجاد می کند و شما می توانید با خیال راحت ساختمان خود را ترک کنید. این حفاظ به دلیل طراحی زیبایی که دارد طرفداران زیادی پیدا کرده است. هدف اصلی چنین حفاظی ایجاد امنیت بی پایان است.

حفاظ لیلیومی حفاظ های نسل جدید است که با الهام گرفتن از شاخه های گل لیلیومی ساخته شده است. این حفاظ با طرح خاصی که دارد مانع از ورود سارقین به داخل خانه می شود. در طراحی نرده حفاظ لیلیومی در هر متر ۲۰۰ شاخه تیز قرار گرفته است که عبور را برای سارقین در این شرایط سخت می کند. این نرده علاوه بر تامین امنیت و ضریب حفاظتی بالایی که ایجاد می کند، از زیبایی زیادی برخوردار است و نمای ساختمان را شکیل می کند.

قیمت حفاظ لیلیوم

نرده روی دیوار لیلیوم و شاخک های آن به گونه ای طراحی شده که هیچ جایی برای قرار دادن دست و پا برای بالا رفتن از دیوار را نمی دهد.

در شرکت حفاظ صانعان قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و قیمت مناسبی دارد. قیمت حفاظ لیلیومی به طرح، تعداد گل ها و همچنین نمره میلگرد و …. بستگی دارد.

 

نرده حفاظ دیوار لیلیومی
نرده حفاظ دیوار لیلیومی

 

حفاظ لیلیومی و انواع آن

حفاظ لیلیومی در دو مدل گلدار و بدون گل تولید می شود. به سفارش و سلیقه مشتری می توان تعداد گل ها را کمتر یا بیشتر کرد. این گل ها هم جنبه زیبایی و هم امنیت بیشتر است. حفاظ لیلیوم در رنگ های متعددی رنگ آمیزی می شود که براساس نظر مشتری این رنگ ها تغییر می کند.

یکی از محاسن فوق العاده این حفاظ گسترش از مرکز بوده که امکان تولید در ارتفاع های دلخواه را فراهم می سازد .

استحکام حفاظ لیلیومی

حفاظ های لیلیومی در اندازه های ۵۰-۱۲۰ سانتی متر تولید می شوند، هر چقدر ارتفاع بیشتر باشد، امنیت نیز افزایش می یابد. عرض حفاظ دیوار نیز معمولا کسمتر از ۵۰ سانتی متر است. در تولید و ساخت این حفاظ از میلگرد نوردی سایز ۱۰ میلیمتر استفاده می شود. شاید به نظر برسرد که ضخامت این حفاظ کم است و به راحتی می توان آن را خم کرد. اما تعداد زیادی شاخه در هم پیچیده در کنار هم جوش خورده اند و با توجه به عرض حدود ۵۰ سانی متر خم کردن و بریدن این حفاظ ها عملا غیر ممکن است.

برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۷۱۶۴۶۰ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *