نرده نخل مرداب

قیمت نرده حفاظ دیوار نخل مرداب

حفاظ نخل مرداب | قیمت نرده نخل مرداب – حفاظ روی دیوار -۰۹۱۲۷۷۱۶۴۶۰

حفاظ نخل مرداب، یادآور نخل های مرداب برآمده از دل طبیعت

حفاظ نرده مرداب گل های نیلوفر آبی را نمایان می کند.

حفاظ مرداب یکی از پرفروشترین نرده دیوار باغ و یا ویلا می باشد. این حفاظ یا حصار دیوار با طرح بی نظیری که دارد، سبب شده تا روی دیوار خانه ، ویلا باغ و یا خانه باغ زیادی دیده شود.

قیمت نرده نخل مرداب
قیمت نرده نخل مرداب

 

نرده حفاظ نخل مرداب شکل زیبای خود را از طبیعت قرض گرفته است،با گل های که روی سر این حفاظ سرافراشته اند، می توان شکوه و جلوه خاص دکوراسیون یا نمای خارجی ساختمان را مشاهده کرد.

نرده حفاظ مرداب با الهام گیری از طبیعت بی همتا شبیه نخل های بوده که گل های زیبا روی آن نقش نمایی می کنند.

حفاظ نرده روی دیوار ساختمان در طرح نخل مرداب به دلیل ظاهر زیبا و همچنین تراکم و ارتفاع خوبی که دارد یکی از امن ترین حصار یا نرده آهنی روی دیوار برای حفاظت به شمار می رود.

قیمت حفاظ نخل مرداب در حفاظ صانعان

لیست قیمت نرده حفاظ طرح نخل مرداب در شرکت خوش نام حفاظ صانعان با نهادهای نظارتی تعیین می شود. از این رو نگران هزینه های سربه فلک کشیده حفاظ نخل نباشید. البته نکته ای که باید توجه کنید این است که میزان تراکم و یا تعداد گل های زیبای نخل مرداب در قیمت نیز موثر می باشد.

نرده نخل مرداب
نرده نخل مرداب

کیفیت نرده حفاظ نخل الهام گرفته از نخل مرداب

از آن جایی که جوشکاری به روش های پیشرفته و با co2 انجام می گیرد از این رو دیگر هیچ نقطه اتصالی از هم باز نمی شود و دیگر مشکلات کثیفی جوشکاری روش های قبلی را ندارد.

رنگ های به کار رفته برای زینت بخشیدن به نرده حفاظ روی دیوار مرداب نیز از رنگ های الکترواستاتیک بوده و در برابر آفتاب و آب هوا رنگ نمی بازد.

کارشناسان ما در حفاظ صانعان ساختمانی شکیل و زیبا را با حفاظ دیواری نخل مرداب برایتان تولید می کنند. همچنین مشاوره و بازدید رایگان و پذیرش سفارش و ارسال آن به سراسر کشور از دیگر مزایای حفاظ صانعان است. با شماره ۰۹۱۲۷۷۱۶۴۶۰ کارشناس فروش حفاظ صانعان تماس بگیرید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *