حفاظ پنجره

حفاظ پنجره ساختمان امنیت را از پنجره به خانه دعوت می کند.

خانه شما اگر امنیت نداشته باشد پس می توان گفت آسایش نیز از آنجا رخت می بنند. خانه را باید با محصولات ایمنی مانند نرده حفاظ پنجره و یا حفاظ روی دیوار مانند نرده شاخ گوزنی ، یا نرده حفاظ لیلیوم و نیزار، سرنیزه یا بوته ای و .. ایمن کرد. حفاظ روی پنجره نیز سبب شده تا هم سارقان ناامید شوند و هم اینکه مانع از سقوط می شود.

حفاظ پنجره متحرک و نرده برای تراس همگی در حفاظ صانعان تولید می شود. محافظ پنجره شیک و جدید آهنی یا استیل و همچنین طرح فرفورژه همگی در حفاظ صانعان ساخت و عرضه می شود.

 

حفاظ پشت پنجره کشویی

قیمت حفاظ پنجره ساختمان در حفاظ صانعان

در حفاظ صانعان قیمت نرده یا حفاظ پنجره ریلی یا کشویی و همچنین حفاظ پنجره از داخل و.. براساس نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای مربوطه تعیین می شود. از این رو دیگر نگران هزینه های سربه فلک کشیده در شرکت های دیگر نباشید. زیرا در حفاظ صانعان قیمت براساس نرخ تعیین می شود.

 

کیفیت نرده پنجره برای پنجره های ساده و پنجره دوجداره

حفاظ آهنی برای پنجره دوجداره یا پنجره معمولی در ویلا یا ساختمان و … در حفاظ صانعان با کیفیت بالا و متریال مرغوب تهیه می شود. زیرا شعار حفاظ صانعان کیفیت بالا قیمت مناسب و رضایت مشتری و در نتیجه فروش بیشتر است. از این رو رنگ های کوره ای و رنگ های الکترواستاتیک و همچنین جوشکاری با co2 از مواردی بوده که در ساخت محافظ آهنی پنجره مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

برای تماس با نمایندگی فروش کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۷۱۶۴۶۰ تماس بگیرید.

محافظ آهنی ساختمان برای پنجره هم می تواند طرح های مدرن و کلاسیک و هم طرح های ساده داشته باشد. از این رو شما باید به سبک سلیقه خود و نمای ساختمان یکی از نرده پنجره ساختمان را انتخاب کنید.

امنیت خانه شما در دستان نرده حفاظ پنجره است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *