حفاظ دیوار لیلیومی

نرده حفاظ دیوار لیلیومی

استحکام و کیفیت ساخت نرده دیوار لیلیومی به اندازه ی است که شما می توانید با خیال راحت تا سالیان متمادی از این مهمان بهره مند شوید. تراکم خاص نرده حفاظ دیوار و ارتفاع و همچنین گل های زیبای به کار رفته در نوک میلگردها همگی راهی هستند که نمای خانه شما را شکیل تر و زیبا تر از قبل نمایند. برای دیوار ویلا یا باغ و همچنین برای دیوار خانه های آپارتمانی یا تجاری و ادرای می توانید حفاظ لیلیومی را اختیار کنید.

 

نرده حفاظ دیوار لیلیومی

یکی از پرتراکم ترین و مستحکم ترین نرده دیوار است. با وجود نرده حفاظ دیوار دیگر نگران هیچ سارقی نباشید زیرا به دلیل طراحی خاص این حفاظ، هیچ جنبده ای نمی تواند وارد خانه شود.

این بار شما را با یکی از بهترین انواع نرده حفاظ دیوار ساختمان یعنی حفاظ لیلیوم آشنا می کنیم. این حصار روی دیوار از گل های زیبای لیلیوم ایده گرفته است. در واقع این حفاظ به شکل بوته بوده که در هر بوته ۱۵ عدد گل لیلیوم یا تعداد بیشتر به سفارش مشتری قرار می گیرد. میلگردهای به کار رفته در ساخت این حفاظ شماره ۱۰ را دارا بوده و شاسی پروفیل آن ۲۰ در ۳۰ است.

نرده لیلیومی

اما زیبایی این حفاظ روی دیوار که به شکل مدل لیلیومی معروف است، سبب شده است تا نمای ساختمان ها جذابیت زیادی پیدا کند. قیمت این حفاظ نسبت به سایر حفاظ دیوار باغ کمی گران تر است زیرا وزن آن سنگین تر می باشد.

حفاظ لیلیوم از زیباترین حفاظ های روی دیوار می باشد. در ساخت و نصب نرده طرح لیلیوم باید دقت کرد.

قیمت نرده لیلیومی بالای دیوار

نرده حفاظ لیلیومی  قیمت مناسبی دارد. تراکم و ارتفاع آن روی قیمت اثر می گذارد. شما می توانید از شرکت حفاظ صانعان که قیمت ها را براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی تعیین می کند اقدام به خرید کنید. یکی از فاکتورهای مهم برای داشتن حفاظ لیلیومی  این است که قیمت خوبی داشته باشد. پس با خرید از حفاظ صانعان امنیت را به ساختمان خود هدیه دهید و در عین حال هزینه معقولی را نیز برای خرید نرده لیلیومی  پردازید.

نرده حفاظ دیوار لیلیومی

جمع بندی از قیمت حفاظ لیلیومی

قیمت حفاظ لیلیومی به چند جهت به صرفه است. از اصلی ترین دلایل به صرفه بودن قیمت این حفاظ دیوار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طول عمر بالای حفاظ آهنی لیلیومی
  • استحکام بالا
  • امنیت حداکثری این حفاظ دیوار
  • عدم نیاز به هزینه های نگهداری
  • زیبایی و جذابیت ابدی حفاظ لیلیوم

با بررسی این معیارها و مقایسه آنها با سایر انواع حفاظ دیوار متوجه دلایل مقرون به صرفه بودن قیمت حفاظ لیلیومی خواهید شد.

هر چند انتخاب میان یکی از انواع حفاظ دیوار چالش بزرگی است و کاربران معمولاً در این انتخاب نیاز به مشاوره خواهند داشت، که در این باره کارشناسان ما در آراد حفاظ آماده ارائه مشاوره ای تخصصی می باشند، با این وجود حذف کردن یکی از گزینه ها مانند حفاظ لیلیومی به دلیل قیمت حفاظ لیلیومی تصمیمی اشتباه است.

 

از نظر امنیت نرده حفاظ لیلیومی گل دار نسبت به سایر حفاظ های روی دیوار ساختاری خاص و بهتری دارد. از مزایای این حفاظ آهنی روی دیوار می توان به تراکم و همچنین ارتفاع دلخواه آن نام برد.

برای تماس کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۷۱۶۴۶۰ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *