قیمت نرده حفاظ دیوار بوته ای

بهترین حفاظ روی دیوار

حفاظ میلگرد از یک سری میلگرد با اندازه ها و شکل معینی تشکیل شده است. این میلگردها به گونه ای در کنار هم چیدمان می شوند که در نهایت یک شکل یکپارچه را تشکیل دهند. قسمت انتهای این حفاظ ها در برخی از نرده حفاظ ها به صورت تیز و برنده است. این میلگردها در نهایت از طریق جوشکاری به یکدیگر وصل می شوند و در نهایت درون کوره پخت قرار می گیرند. بعد از این مرحله، نرده حفاظ برای رنگ آمیزی آماده می شوند.

حفاظ شاخ گوزنی
قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ صانعان متنوع ترین نرده حفاظ دیوار با طراحی شیک و جدید را برای ساختمان های مختلف آماده می کند و علت تمایل کاربران به استفاده از این نرده حفاظ ها تنوع بالا و زیبایی هر یک از آن ها است.

 

حفاظ شاخ گوزنی چه مزیتی دارد؟

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی بالاترین ایمنی را به همراه دارد که در هر حال حاضر بین مشتریان بسیار پرطرفدار می باشد. این حفاظ از شاخ های تیز و برنده ای ساخته شده است که امنیت بالایی داشته و به شکل های مختلف و به رنگ های متنوعی در شرکت حفاظ صانعان تولید می شود.

حفاظ دیوار مدرن لیلیومی

انواع نرده حفاظ دیوار در حفاظ صانعان

حفاظ آبشاری، حفاظ لیلیومی، حفاظ سرنیزه مدرن و شیک، حفاظ لاله ای، حفاظ شعله ای، حفاظ نیزار، حفاظ نخل مرداب، حفاظ بوته ای و …. که از انواع مختلف نرده حفاظ روی دیوار هستند که هر یک ویژگی و زیبایی منحصر به فرد خود را دارد.

نرده دیوار از محصولات باکیفیت ساخته می شود و از نظر ایمنی بسیار قابل توجه می باشد.  نرده کشی روی دیوار سبب تضمین امنیت روی دیوار ساختمان می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *