حفاظ بوته ای ساختمان خانه شما را ایمن می کند.

امنیت در دستان نرده دیوار آهنی جدید و مدرن بوته ای است. دیوار خانه دور تا دور آن امنیت را فریاد می زند زیرا حفاظ آهنی یا حصار فلزی بوته ای در اطراف آن جا خوش کرده است.

نرده دیوار بوته ای که شکل خود را از بوته های خاردار بیابان الهام گرفته است. زیبایی بی نظیری دارد. بنابراین هم امنیت و هم زیبایی در حفاظ بوته ای ساختمان در دیوار نمایان می شود.

نرده دیوار طرح بوته ای زیبایی را با امنیت ترکیب کرده است. خانه ای امن می خواهید پس حفاظ بوته ای دیوار را انتخاب کنید. علت این امر هم شکل و مدل این نوع نرده می باشد. زیرا از بوته های طبیعت الهام گرفته است.

نرده بوته ای روی دیوار ویلا یا باغ و ساختمان آواز امنیت را بالای دیوار سر می دهد. زیرا با خارها و شکلی که دارد ورود را غیرممکن کرده و اجازه عبور را به هیچ جنبده ای نمی دهد. حفاظ بوته ای با تابلو ورود ممنوع حد و حریم را برای افراد غریبه اجرا کرده است!

نرده حفاظ بوته شیک
قیمت نرده بوته خاری آبشاری

نرده آهنی بوته ای روی دیوار منزل یا ویلا

ویلا یا آپارتمان خود را با حفاظ نرده بوته ای ایمن کنید. زیرا عبور از بین نرده های تیز و برنده کاری دشوار است. حفاظ بوته ای همچون خار بیابان به گونه ای روی دیوار قرار می گیرد که عبور را سخت کرده و هیچ راه نفوذی را برای سارقان پدید نمی آورد.

رنگ نرده دیوار  بوته ای به گونه ای است که با اشعه های تابنده خورشید رنگ نمی بازد و مانند زمان اولیه براق و درخشان جلوه می کند.

 

 

مشاوره و بازدید رایگان و همچینن پذیرش سفارش از سراسر کشور و دارا بودن چندین تجربه موفق کاری و کاتالوگ تصویر از خدمات حفاظ صانعان به عنوان شرکت معتبر تولید کننده صنایع فلزی امنیتی است.

برای تماس با کارشناس فروش شماره تلفن ۰۹۱۲۷۷۱۶۴۶۰ را شماره گیری کنید.

قیمت حفاظ بوته ای در حفاظ صانعان

نرده دیوار شیک و مدرن برای ساختمان یا خانه باغ نیاز است زیرا نیاز به حفاظت و امنیت از اصولی ترین مواردی است که باید برای خانه فراهم کرد. قیمت حفاظ بوته ای شیک و جدید در حفاظ صانعان بر طبق نهادهای نظارتی تعیین و مصوب می شود. دیگر نگران هزینه های متغیر در شرکت های مختلف نباشید.

نرده دیوار بوته ای
نرده حفاظ دیوار بوته با قیمت مناسب

درحفاظ صانعان کیفیت محصولات تضمین شده است. دیوار ساختمان شما با حفاظ ساخت حفاظ صانعان امنیت را بر تن می کند. در این شرکت می توان از مزایای زیر بهره برد:

  1. استفاده از رنگ های الکترواستاتیک و مرغوب برای رنگ آمیزی
  2. جوشکاری با گاز co2
  3. برشکاری های دقیق و منظم و بسیار ظریف
  4. مشاوره و بازدید رایگان
  5. پذیرش و ارسال سفارش به سراسر کشور
  6. تماس با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۷۱۶۴۶۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *