نرده دیوار نیزار

محافظ دیواری برای امنیت بالای ساختمان شما فقط نرده نیزار

نرده روی دیوار نیزار که آبشاری هم خوانده می شود، سبب افزایش امنیت ساختمان و حیاط ویلا یا باغ و باغچه می شود. این نوع محافظ دیواری ساختمان با زیبایی خاصی که دارد امروزه در ویلا و حیاط های بسیاری استفاده می شود، زیرا طرح خود را از نیزارهای طبیعت وحشی به ارمغان آورده است.

حفاظ نیزار دیوار حیاط معمولا تراکمی بین ۸ الی ۱۶ ردیف دارد. ارتفاع نرده روی دیوار مدل نیزار معمولا ۷۰ الی ۱۲۰ سانتی متر می باشد و همچنین شاسی پروفیل ۲۰ در ۳۰ می باشد.

بهترین حفاظ دیوار حیاط

بهترین و جدیدترین انواع حفاظ بالای دیوار شامل حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای ، حفاظ نیزار ، حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ نخل مرداب و سرنیزه می باشد. هر فردی با سلیقه خود  می توانید یکی از این نوع محافظ دیواری را برای دیوار حیاط یا باغچه خود انتخاب کند.

نرده محافظ فلزی نیزار

تولید کننده حفاظ دیواری

محافظ دیواری که به اسم گارد یا حصار ویلا یا حیاط نیز شناخته می شود در حفاظ صانعان با کیفیت مطلوب تهیه می شود. از رنگ های الکترواستاتیک برای رنگ آمیزی میلگردهای حفاظ نرده نیزار آبشاری استفاده می شود، نقاط جوش کمتری در ساخت و نصب نرده حفاظ مدل نیزار دیده می شود. مشاوره و بازدید رایگان نیز از دیگر ویژگی خرید حفاظ دیواری انلاین از حفاظ صانعان است.

برای تماس کافیست با شماره تماس ۰۹۱۲۷۷۱۶۴۶۰ تماس بگیرید.

 

 

امنیت می خواهید؟ نرده حفاظ نیزار را امتحان کنید.

اگر به دنبال امنیت ساختمان خود هستید بهتر است نرده حفاظ روی دیوار که طرح مدرن و ایمنی کافی دارد را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که حفاظ دیوار نیزار یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین حفاظ های دیوار است که برای ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

نرده آهنی نیزار سبب می شود تا سارقین از ورود به ساختمان پشیمان شوند زیرا هیچ راهی برای عبور آنان باقی نمی ماند.

نرده محافظ نیزار بهترین و مستحکم ترین و ایمن ترین حفاظی است که با تراکم میلگردها و طرح خاصی که دارد امروزه بین مشتریان محبوب شده است.

محافظ نیزار

قیمت نرده حفاظ آهنی دیوار نیزار

نرده حفاظ دیوار نیزار در شرکت حفاظ صانعان براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود. در نظر داشته باشید که قیمت فاکتور مهمی است از این رو در این شرکت براساس بودجه افراد بهترین پیشنهاد ارائه می شود.

قیمت مناسب و کیفیت عالی و همچنین استحکام قابل قبول از مواردی است که در ساخت نرده حفاظ دیوار نیزار در شرکت حفاظ صانعان مورد توجه قرار می گیرد.

از ان جایی که حفاظ صانعان با نیم قرن تجربه توانسته جایگاه خوبی بین مشتریان داشته باشد، بنابراین بر این شدیم تا قیمت های مقرون به صرفه را در کنار کیفیت مطلوب ارائه دهیم. تراکم و وزن حفاظ نیزار آبشاری دیوار در حفاظ صانعان قیمت منصفانه ای دارد زیرا براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود.

نرده نیزار

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار نیزار

  • نرده حفاظ دیوار نیزار با امنیتی که دارد بهترین نرده حفاظ برای ساختمان شناخته شده است. این حفاظ طرح خود را از نیزارهای زیبای طبیعت الهام گرفته است.
  • به دلیل جوشکاری و همچنین برشکاری با متریال و دستگاه های جدید و پیشرفته و همچنین رنگ آمیزی الکترواستاتیک نرده حفاظ نیزار در شرکت حفاظ صانعان، این حفاظ به مدرن ترین و ایمن ترین حفاظ دیوار شناخته می شود.

برای تماس با کارشناس فروش جهت خرید و مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۷۱۶۴۶۰ تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *