قیمت نرده حفاظ دیوار بوته ای

خرید نرده حفاظ دیوار بوته ای

نرده حفاظ دیوار بوته ای خاردار امنیت، استحکام، زیبایی را برای دیوار خانه به همراه دارد. دیوار بوته ای خاری شیک و جدید برای امنیت ساختمان شما الزامی است.

حفاظ بوته ای خاردار حفاظ تیغی نسل جدید است که قدمت زیادی ندارد. برای دیوار منازل و دیوار ساختمان هایی که فضای باز مانند بالکن و یا حیاط خلوت  دارند به کار می رود. نرده حفاط دیوار بوته از میلگردهای نوک تیز جوش خورده با تراکم بالایی که دارد، اجازه عبور را نمی دهد.

نرده دیوار ارتفاع و تراکم قابل قبولی دارد و ضریب ایمنی بالایی دارد. امروزه حفاظ دیوار بوته ای برای ایجاد امنیت موثر در بازار به کار می رود و سبب می شود تا دیوار خانه شما شیک و زیبا جلوه کند.

قیمت نرده حفاظ دیوار بوته ای

حفاظ دیوار بوته ای مانند حفاظ شاخ گوزنی یک سپر امنیتی است و مانع بزرگی برای هر نوع ورود بی اجازه است. حفاظ بوته ای خاری در عین زیبایی یک راه حل ساده و موثر برای افزایش امنیت دیوار منزل، شرکت کارخانه، اداره و… است.

نرده حفاظ دیوار بوته ای امنیت را به ساختمان شما هدیه می دهد. در صورتی که به دنبال نرده حفاظ بوته ای هستید می توانید آن را از شرکت حفاظ صانعان تهیه کنید. در نظر داشته باشید که امنیت ساختمان و زیبایی ساختمان برای نرده دیوار بوته شما اهمیت دارد.

نحوه اجرای نرده حفاظ دیوار بوته ای بر روی دیوار ساده و درپوش سنگی کار متخصص است و باید امنیت را به کافی برقرار کند.

قیمت نرده حفاظ دیوار بوته ای

نرده حفاظ دیوار بوته ای سبب افزایش امنیت ساختمان شما می شود. اگر می خواهید در ساختمان خود نرده حفاظ دیوار بوته ای داشته باشید و از استحکام، امنیت و زیبایی برخوردار باشد از نرده حفاظ دیوار بوته ای استفاده کنید. قیمت حفاظ دیوار بوته ای در حفاظ صانعان براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود و شما می توانید با خیال راحت از این نرده حفاظ دیوار استفاده کنید.

 نرده حفاظ دیوار بوته ای

حفاظ بوته ای به گونه ای طراحی شده است که نه تنها از عبور سارقین بلکه از عبور حیوانات نیز جلوگیری می کند.

مزیت دیگر این محصول شکیل و زیبا این است که نرده حفاظ فلزی و ارتفاع آن سبب ایمنی بالای ساختمان شما می شود.

 

قیمت نرده حفاظ دیوار بوته ایمدل ساختار حفاظ بوته ای

ساختار حفاظ بوته ای شبیه ساختار حفاظ شاخ گوزنی است اما این حفاظ تراکم بیشتری دارد به همین دلیل مانع عبور سارقین می شود.

  • حفاظ بوته ای از جمله حفاظ دیواری است که روی پنجره و فنس ها نصب می شود. قابلیت نصب حفاظ دیوار بوته ای بر روی تمامی مدل های دیوار سبب شیک تر شدن نمای ساختمان می شود.
  • حفاظ بوته ای خاری برخورداری از شکل ظاهری و ویژگی که دارد برای ساختمان های اداری، ویلایی و یا کارخانه و نظامی به کار می رود.
  • ویژگی های حفاظ بوته ای دارای کیفیت بالا و غیر قابل نفوذ است و نسبت به سایر نرده حفاظ های دیوار قیمت مقرون به صرفه ای دارد.
  • نرده بوته ای در جنس فولاد ضد زنگ، گالوانیزه گرم و الکتروگالوانیزه یا pvc و …. برای ساختمان ها به کار می رود. از این رو بسته به قیمت و ارتفاع و جنس آن قیمت نرده حفاظ دیوار بوته ای متفاوت است.
  • نرده حفاظ دیوار از جنس ضد ضربه و ضد گالوانیه ساخته شده است و ساختار قوی و محکمی دارد و اتصالات آن به راحتی از دیوار جدا نمی شوند.
  • حفاظ دیوار بوته ای دور منزل نرده ویلا از مزایایی حفاظ بوته ای است و به دلیل شاخه های پرپیچ و تیزی که دارد عبور از آن غیر ممکن است.

در شرکت حفاظ صانعان قیمت ها براساس نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود و قیمت مقرون به صرفه ای دارد.

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ بوته ای

نرده حفاظ بوته ای برای ساختمان هایی که دیوار کوتاه دارند برای امنیت ساختمان ضروری است. در نظر داشته باشید که سیم خاردار علاوه بر ظاهر زشت و خشنی که دارد به راحتی توسط قیچی برش می خورد. اما نرده دیوار بوته ای بسیار ایمن است و استحکام کافی دارد.

برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۷۱۶۴۶۰ تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *