قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی

حفاظ لیلیومی سلطنتی با قیمت مناسب و طرح شیک

حفاظ لیلیومی از شاخ های زیادی ساخته می شود و تعداد شاخ های آن تضمین کننده امنیت ساختمان است. این حفاظ ایده خود را از گل های زیبای لیلیومی الهام گرفته است و از این رو توانسته است جایگاه خود را در بین مشتریان پیدا کنند.

 • جوشکاری co2 سبب می شود تا گل جوش وجود نداشته باشد و جوشکاری بسیار تمیز باشد. زیرا تعداد خال جوش ها در لیلیومی زیاد است. از این رو این نوع جوشکاری سبب تمیز نشان دادن ظاهر نرده لیلیومی می شود.
 • حفاظ لیلیومی شیک و مدرن  لیلیومی یکی از نسل های جدید حفاظ دیوار است که امنیت را به ساختمان شما هدیه می دهد و از این رو شما می توانید با حفاظ لیلیومی به راحتی امنیت ساختمان خود را فراهم کنید.
 • حفاظ لیلیومی از سری نسل جدید حفاظ های گل دار است که روی آن گل های زیبا لیلیومی نصب می شود و امنیت ساختمان را افزایش می دهد.
 • در طراحی نرده حفاظ لیلیوم شاخ های تیزی وجود دارد که در حدود ۲۰۰ متر تیز و برنده تر است.
 • نرده حفاظ لیلیومی امنیت و ضریب حفاظتی بالایی دارد و ظاهر شیکی دارد و همچنین قیمت آن نیز مناسب است. استحکام حفاظ لیلیومی سلطنتی به گونه ای است که شما می توانید با خیال راحت از این نرده حفاظ دیوار استفاده کنید
 • حفاظ لیلیومی شیک و مدرن سبب می شود تا دیوار خانه شما شیک به نظر برسد و تاثیر زیادی روی زیبایی نمای خارجی دکوراسیون دارد. اگر می خواهید حفاظ سلطنتی لیلیومی شما شیک و زیبا به نظر برسد باید از بهترین متریال و نحوه جوشکاری و رنگ کاری عالی بهره مند شده باشد.

استحکام، امنیت، زیبایی و قیمت نرده حفاظ لیلیومی سبب می شود تا خانه شما شیک و زیبا به نظر برسد.

نرده شیک لیلیومی دیوار
نرده حفاظ دیوار لیلیومی قیمت

 

نرده دیوار حفاظ لیلیومی گل دار زیبایی را برای خانه شما فراهم می کند.

از آنجایی که باید در هنگام نصب حفاظ نرده لیلیومی هم به میزان و ضریب امنیتی این نوع نرده توجه کرد، توجه به جنبه های زیبایی شناسی آن نیز مهم می باشد. بنابراین با خرید این نوع نرده آهنی یا حصار روی دیوار که گل های زیبا روی ان سر بر افراشته اند مسلما نما و جلوه ای شیک برای فضا به وجود می آورد.

قیمت حفاظ لیلیومی

برای خرید نرده آهنی یا فلزی روی دیوار باید به قیمت آن نیز توجه کنید. قیمت شاخ گوزنی لیلیوم یا قیمت حفاظ لیلیومی در صنایع حفاظ صانعان براساس فاکتورهای زیر تعیین می شود.

لیست قیمت هر متر نرده حفاظ لیلیوم در سایت به طور کامل شرح داده شده است.

 1. تراکم نرده یا میلگردهای به کار رفته در ساخت نرده آهنی لیلیوم
 2. میزان ارتفاع نرده حفاظ آهنی لبلیومی
 3. نوع رنگ و نوع جوش به کار رفته در ساخت حفاظ گل دار لیلیومی
 4. قیمت های موجود برای ساخت حفاظ دیوار ویلا براساس نهادهای نظارتی تعیین می شود.

نرده شیک لیلیومی دیوار
قیمت نرده حفاظ دیوار ویلا لیلیومی

کیفیت و نوع رنگ به کار رفته در حفاظ لیلیومی گل دار

نرده حفاظ لیلیوم از زیباترین نوع نرده دیواری می باشد. این حفاظ آهنی از گل لیلیوم ایده گرفته است. که در هر بوته از ۱۵ گل زیبای لیلیوم تشکیل شده است. البته همچنین از میلگردهایی با شماره ۱۰ نیز برای ساخت این محصول استفاده می شود.  همچنین شاس پروفیل به کار رفته در این نوع حصار آهنی دیواری ۲۰ در ۳۰ می باشد.

نتیجه گیری:

 • حفاظ صانعان با کیفیت مطلوب و رنگ های کوره ای الکترواستاتیک به ساخت نرده دیواری می پردازد.
 • بازدید و مشاوره رایگان
 • ارسال سفارش به سراسر کشور
 • تعیین قیمت منطبق با نهادهای نظارتی مربوطه
 • ارائه کاتالوگ از صدها نمونه مدل طراحی شده نرده لیلیوم با ظرافت بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *